2.9. 2017 * Bojnice (SK)

Výročná výstava boxerov / Annual Winner Show

so zadávaním titulov:

CAJC, CAC, ČKŠ,

Víťaz roka mladých, Vicevíťaz roka mladých

Víťaz roka, BOB & BOS

 

Rozhodcovia / Judges:

Jiří Suchý (CZ) – sučky / females

Jozef Šuster (SK) – psy / males

 

BOB: COSMO  DI CASA BARTOLINI

BOS: RITA MEY BOXRELAY

 

 

Víťazi roka mladých / Annual Junior Winners:

ANDERSON DEL IUS NATURA

XAVIER TORONTAL

RITA MEY BOXRELAY

BEATING HEART VANBOX

 

Vice - víťazi roka mladých / Annual Junior Vice Winners:

UXTREME SPALENICE

BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA

SLAVENA  KARMAPA

OLIVIA MIR FIŠ

 

Víťazi roka / Annual Winners:

COSMO  DI CASA BARTOLINI

JESUS BOXRELAY

LEVIATHAN Z RINGU

WOW WOW VOM KAISERFELSEN

YOSHI ONO MORAVIA BOX

ELECTRA GLIDE Z METABOXU

LINDA IMER-BOX

EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA

 

BOXER PÁSIKAVÝ - DEUTSCHER BOXER GESTROMT

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1, BEST MINOR PUPPY - COUTING STAR VANBOX, SPKP 5481, 13.05.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: ROSE CAPA NEGRA, ch: VANŽA SERGEJ, maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

VN 2 - BOLT BOCCA BOX, CMKU/BOX/16235/17, 09.03.2017, o: ELIO GARBEIN, m: CAYA KARMAPA, ch: RYANTOVÁ HANA, maj: SÝKOROVÁ ANNA

VN 3 - SANGREAL BOX VERSAILLES, MET.Bo.154/17, 27.05.2017, o: URAGANO DEA ROCCA COSTANZA, m: SANGREA BOX FLOW, ch: CSIA GABRIELLA, maj: BALÁZS MALOVECZ

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 -     IDOL Z METABOXU, CMKU/BOX/16088/16, 03.12.2016, o: YASON OPTIMA GRATA, m: CORTINA Z METABOXU, ch: BRATKO PETR, maj: BRATKO PETR + PROKEŠOVÁ PETRA

VN 2 - MARLON DI CASA BARTOLINI, ROI17/47921, 03.02.2017, o: COSMO DI CASA BARTOLINI, m: FEDORA DI CSA BARTOLINI, ch: BARTOLINI STEFANO, maj: HLADÍK DUŠAN + BARTOLINI STEFANO

VN 3 - BOBBY BROWN FINE STAR BOX, CMKU/BOX/16220/17, 02.03.2017, o: GAMBRINUS CANIS LUDENS, m: FAKI Z FRANKOVKY, ch: KINDLMANNOVÁ IVANA, maj: ŠEBÁKOVÁ EDITA

VN 4 - AXEL CANISLAVIA, SPKP 5395, 20.02.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, Víťaz roka mladých / Junior Annual Winner - ANDERSON DEL IUS NATURA, LOE2325973, 28.05.2016, o: UWE DEL IUS NATURA, m: LLUE DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V 2, Vicevíťaz roka mladých / Junior Annual Vicewinner -UXTREME SPALENICE, SPKP 5336, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JÁN

V 3 - SONY BOXRELAY, SPKP 5140, 22.04.2016, o: KING KARLOS BOXRELAY, m: JENEFRY Z LUTILY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

V 4 - UREUS II.KARMAPA, SPKP 5323, 10.10.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V - ALIVE ALOIS DEUTSCH ALGAR, SPKP 5189, 15.06.2016, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR -FIŠ, ch: MLYNKOVÁ  LENKA, maj: MIKULOVÁ DENISA

V - BARBAROSSA MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15998/16, 16.09.2016, o: SAT´ELIT GLADIATOR, m: OLIVERA MORAVIA BOX, ch: ŽÁRSKÁ ALENA, maj: ČERMÁKOVÁ ŠÁRKA

V - IVAN ŽIARIACA HVIEZDA, SPKP 5208, 21.06.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: GAMA ŽIARIACA HVIEZDA, ch: SINČÁK PAVOL, maj: KOVAC BORIS

V - SÍRIUS BOXRELAY, SPKP 5141, 22.04.2016, o: KING KARLOS BOXRELAY, m: JENEFRY Z LUTILY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, ČKŠ - PRINCE BRUNO BOXRELAY, SPKP 5145, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

V 2, R.CAC - ZOLBOO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15662/16, 03.03.2016, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL' INFINITO, m: TEODORA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: LENGYELOVÁ JANA

V 3 - HECTOR SELI DOG, SPKP 5092, 23.01.2016, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + MARČEK RADOSLAV

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, ČKŠ - KING KARLOS BOXRELAY, SPKP 4641, 25.01.2014, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

V 2, R. CAC -SANGREAL BOX NOLAN, Met.Bo.50/15, 09.01.2015, o: XENO DI CASA VERNICE, m: SANGREAL BOX GWENLIAN, ch: CSIA GABRIELLA KATALIN, maj: CSIA GABRIELLA

V 3 - LENNY BOXRELAY, SPKP 4657, 14.05.2014, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: HELLA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: ŠUŇAL IGOR

V 4 - LION BOXRELAY, SPKP 4656, 14.05.2014, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: HELLA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: NAGY ZOLTÁN

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner, BOB - COSMO  DI CASA BARTOLINI, ROI 15/7302, 23.11.2014, o: MARDOK DI CASA BARTOLINI, m: GILDA DI CASA BARTOLINI, ch: BARTOLINI STEFANO, maj: HLADÍK DUŠAN + BARTOLINI STEFANO

V 2, R.CAC - A-ZORAN DE IUS NATURA, LOE 2283304, 26.08.2015, o: MARCO DE KOPADER, m: LLUE DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ  RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - JESUS BOXRELAY, SPKP 4495, 28.08.2013, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: HUDÁČEK MAREK

V 2, R.CAC - JAZAR FLOYD FENDER EDDA, SPKP 4713, 01.09.2014, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ISTRIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: STRAKA PATRIK

V 3 - JOLLY JOKER BOXRELAY, SPKP 4497, 28.08.2013, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: ĽUBOMÍR PERNIŠ, maj: SOPKO MAREK

 

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

V - BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, SPKP 4074, 06.12.2011, o: HASHISH VON JESS BOX, m: UMBRIA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: SOPKO MAREK + PERNIŠ ĽUBOMÍR

V - GRATIA TUAREG, PKR.II-113701, 10.03.2013, o: ZOFF PORTA TRSATICA, m: GRATIA GRACE KELLY, ch: ŻÓŁKIEWICZ KATARZYNA, maj: KARCZMARSKA KATARZYNA

 

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V 1, BEST VETERÁN, VETERÁN GLADIÁTOR  - URAM SIGNUM LAUDIS, SPKP 3519, 30.10.2008, o: AXEL MOSE, m: SICILIA SIGNUM LAUDIS, ch: HLADÍK DUŠAN, maj: HLADÍK DUŠAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

VN 1 - SANGREAL BOX UNA, Metbo134/17, 11.05.2017, o: SANGREAL BOX NOLAN, m: SANGREAL BOX PERFETTA, ch: CSIA GABRIELLA, maj: CSIA GABRIELLA

VN 2 - CECILIA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5474, 28.05.2017, o: JESUS BOXRELAY, m: NITIKA FENDER EDDA, ch: MGR. MLYNKOVÁ LENKA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

VN 3 - CAPA-NEGRO VANBOX, SPKP 5485, 13.05.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: ROSE CAPA NEGRA, ch: VANŽA SERGEJ, maj: KUSÝ PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1 - DEMETRA DEL TEMPIO DI ZEUS, ROI 17/40210, 05.01.2017, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: VENERE DEI CENTURIONI, ch: CATELLA GIORGIA, maj: CATELLA GIORGIA

VN 2 - ARWEN CANISLAVIA, SPKP 5396, 20.02.2017, o: NAADAME FENDER EDDA, m: JULIET BOXRELAY, ch: HUDAČEK MAREK, maj: HUDÁČEK MAREK

VN 3 - LEILA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/16128/17, 31.01.2017, o: NAADAME  FENDER EDDA, m: JESSI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, ch: KEPRTA JIŘÍ, maj: PETERKOVÁ LUCIE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, Víťaz roka mladých /Annual Junior Winner,  JUNIOR GLADIÁTOR - RITA MEY BOXRELAY, SPKP 5135, 30.03.2016, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: IMAGE BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

V 2, Vice víťaz roka mladých /Annual Junior Vice Winner - SLAVENA  KARMAPA, SPKP 5229, 10.06.2016, o: ELIO GARBEIN, m: PARVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR + TOMAŠČÍK SAMUEL

V 3 - ULLA JAMES BOX, SPKP 5177, 06.06.2016, o: CASARO DE LA FORZANDANZA, m: ASIA JAMES BOX, ch: KUSÝ PETER, maj: KUSÝ PETER

V 4 - BARBORKA MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15999/16, 16.09.2016, o: SAT ELIT GLADIATOR, m: OLIVERA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: ŽARSKÁ ALENA

V  - ALENKA PRINZESSIN DEUTSCH ALGAR, SPKP 5191, 15.06.2016, o: JESUS BOXRELAY, m: DEUTSCH MIR-FIŠ, ch: MLYNKOVÁ LENKA, maj: MIKUŠOVÁ ĽUBICA

V - ATINEZ-BOX RUBINA, MET.Bo.132/16, 05.05.2016, o: GRAND BOX VENGRO, m: ATINEZ-BOX MONA LISA, ch: GÁL ATTILA, maj: BALÁZS MALOVECZ

V - BATH KOL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5352, 11.11.2016, o: G'M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: LUBOWIECKI LIA-MARIE

V - GIGI VON MANITOY, VDH/DBZB 244239, 05.09.2016, o: ARES VON MANITOY, m: ETNA DE DIOSA DE LA AURORA, ch: TOMASZ MAREK, maj: MAREK TOMASZ

V -UMA FAUSTINA SPALENICE, SPKP 5338, 26.10.2016, o: FAUSTO DE VAL DE CAYONE, m: CELINE DEL CUORE GRANDE, ch: REICHBAUER JAN, maj: VAŇOCHOVÁ KRISTÍNA + REICHBAUER JAN

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, ČKŠ - PRETTY GIRL NINA BOXRELAY, SPKP 5146, 31.01.2016, o: BIG BOSS SIGNUM LAUDIS, m: FANNY BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

V 2, R.CAC - HOLLY SELI DOG, SPKP 5095, 23.01.2016, o: BIG BOS SIGNUM LAUDIS, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TAMAŠKOVIČOVÁ KRISTÍNA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - YOSHI ONO MORAVIA BOX, CMKU/BOX/15302/15, 09.06.2015, o: ZAR DE GUEZMAN, m: TEODORA MORAVIA BOX, ch: ŽARSKÁ ALENA, maj: BOLDAŇUKOVÁ ZINA

V 2, R.CAC - ORNELA II.KARMAPA, SPKP 5037, 24.10.2015, o: JIR PIA PHOENIX, m: PÁRVATI KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: TOMAŠČÍK VLADIMÍR

V 3 - BESSIE VR-BOX, SPKP 4969, 01.08.2015, o: HARWEY II. BOXRELAY, m: ZZ TOP VR-BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR, maj: MASELKOVÁ GABRIELA + HENCOVSKÝ LADISLAV

V 4 - FORTUNA SELI DOG, SPKP 4844, 31.03.2015, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL

V - ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/14184/13, 21.03.2013, o: MAYK JISUKO, m: EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, ch: JIŘÍ  KEPRTA, maj: KEPRTA JIŘÍ + KEPRTOVÁ LUCIE

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka / Annual Winner, GLADIÁTOR 2017 - ELECTRA GLIDE Z METABOXU, CMKU/BOX/14526/13, 24.11.2013, o: SIBELIUS DELLA CADORMARE, m: AURORA Z METABOXU, ch: BRATKO PETR & VLAĎKA, maj: KOKNA FRANTIŠEK

V 2, R.CAC -  VENERE DEI CENTURIONI, ROI 13/159157, 08.09.2013, o: LAERTE DEI CENTURIONI, m: RANIA DEI CENTURIONI, ch: CORRADO GERARDI, maj: CATELLA GIORGIA + CATELLA GIORGIA

V 3 -  ETNA DE DIOSA DE LA AURORA, MNE 1007/13 NB, 22.07.2013, o: IPPOLITO DEL COLLE DELL'INFINITO, m: AURORA DI CATTARO, ch: PRESIC MARKO, maj: MAREK TOMASZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, ČKŠ - FIA SELI DOG, SPKP 4843, 31.03.2015, o: CONOR SELI DOG, m: GOLDEN ANANAS OXY, ch: BÍRÓ  PAVOL, maj: BÍRÓ PAVOL + TÓTH ALFRÉD

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V 1 -  EIMI PĚČÍNSKÁ RŮŽE, CMKU/BOX/11493/08/10, 10.01.2008, o: BRAHMS VAN SAPHO´S HOEVE, m: CASIA FENDER EDDA, ch: KEPRTA JIŘÍ, maj: KEPRTA JIŘÍ

 

BOXER ZLATÝ - DEUTSCHER BOXER GELB

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, Víťaz roka mladých / Annual Junior Winner - XAVIER TORONTAL, JR 700425 Nb, 01.07.2016, o: KASPER TORONTAL, m: WHITNEY TORONTAL, ch: OLAH TIBOR, maj: ŽUTIĆ VLADIMIR

V 2, Vicevíťaz roka mladých /Annual Junior Vicewinner  - BARACHIEL FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5348, 11.11.2016, o: G´M DE BELLEMANIE, m: JALUHA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: MLYNKOVÁ LENKA

V 3 - AGOSTINELLI DEL IUS NATURA, LOE2325972, 28.05.2016, o: UWE DEL IUS NATURA, m: LLUE DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V 4 - HUDINI OD DJEVIJA, JR 700287 Nb, 10.06.2016, o: GELSO DEL COLLE DELL'INFINITO, m: WAIKIKI OD DJEVIJA, ch: BOROS DJEVI DANIJEL, maj: BOROS DJEVI DANIJEL

V - ELO VR-BOX, SPKP 5184, 03.06.2016, o: MAN-BOX IRON, m: ZZ TOP VR-BOX, ch: RAČOK VLADIMÍR, maj: MASELKOVÁ GABRIELA + HENCOVSKÝ LADISLAV

V - WALLIM FLOYD FENDER EDDA, SPKP 5232, 08.07.2016, o: URIEL FENDER EDDA, m: DESPERIA FLOYD FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF & JANA, maj: LUBOWIECKI LIA-MARIE

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, ČKŠ - QUENTIN II.KARMAPA, CMKU/BOX/16102, 27.01.2016, o: ZOCO KARMAPA, m: URTICA KARMAPA, ch: TOMAŠČÍK VLADIMÍR, maj: WIMĚTALOVÁ MIROSLAVA

 

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, ČKŠ - URPANIEL FENDER EDDA, SPKP 4978, 14.08.2015, o: ACTION VOM KATTERFORST, m: EMMANUELA FENDER EDDA, ch: JOZEF A JANA ŠUSTER, maj: KUSÝ PETER + KŘÍŽOVI EVA A ZDENĚK

 

PSY/MALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - LEVIATHAN Z RINGU, CMKU/BOX/15416/15, 01.08.2015, o: TOMMY DEI ROERI, m: ISA DE CUERVONEGRO, ch: FAGOŠ ROBERT, maj: FAGOŠ ROBERT

V 2, R. CAC -  EKO DEL COLLE DELL´ INFINITO, ROI 15/64955, 15.02.2015, o: IPOLOITO DEL COLLE DELL´INFINITO, m: CONSTANZA DELL ESPINOSOLO, ch: TANONOI  ALESSANDRO, maj: HLADÍK DUŠAN + TANONI ALESSANDRO

V 3 - NOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, LOE 2169057, 25.07.2013, o: ROQUE-SANTACRUZ VOM GERMAN DREAM, m: FÁBULA DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

 

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner -  WOW WOW VOM KAISERFELSEN, Cor A 3731-14/144, 23.03.2014, o: DUQUE DE LOERMO, m: ALANIS DI CASA DEI LOLA, ch: STOBORAN  FLORIN, maj: HLADÍK DUŠAN

V 2, R. CAC - IZAR FENDER EDDA, SPKP 4625, 27.03.2014, o: URIEL FENDER EDDA, m: SAPHIRA FENDER EDDA, ch: ŠUSTER JOZEF A JANA, maj: KUSÝ PETER + LOPATNÍK LUKÁŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

VN 1, BEST PUPPY - YOGA DEI ROERI, ROI 17/77243, 02.03.2017, o: TOMMI DEI ROERI, m: ALPHA DEI ROERI, ch: MAURO BARBERO, maj: FAGOŠ ROBERT

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

V 1, CAJC, Víťaz roka mladých /Annual Junior Winner - BEATING HEART VANBOX, SPKP 5173, 24.04.2016, o: ODINVILLE TASTE OF HONEY, m: NAVAHOS DREAM VANBOX, ch: VANŽA SERGEJ, maj: VANŽA SERGEJ + VERREVA JOLANTA

V 2, Vice Víťaz roka mladých /Annual Junior Vice Winner - OLIVIA MIR FIŠ, SPKP 5254, 29.07.2016, o: VALDO MIR FIŠ, m: YESSICA MIR FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: FIŠMAN MIROSLAV

V 3- BEATE DEL IUS NATURA, LOE2325967, 28.05.2016, o: ŃOQUI SANTA CRUZ DEL IUS NATURA, m:  UNICA DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V4 - BB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15767/16, 09.05.2016, o: OZREN V.D.BURG SINGIDUNUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

V -  GRACE KELLY ARGA LÚČ, SPKP 5264, 02.08.2016, o: FINN CONGO NIGRANS, m: DIANA ARGA LÚČ, ch: ARANYOSSY GABRIEL, maj: HRAČKOVÁ JANA

V - IZZY PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15978/16, 26.08.2016, o: BRAZIL OPTIMA GRATA, m: EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V - ORIGAMI NOSTRUM, PKR.II-127688, 30.09.2016, o: DUQUE DE LOERMO, m: DANIELLA VON NIRVALIS, ch: ANNA BOGUCKA & SYLWIA ORSZULAK, maj: DZIEDZIURKO TOMASZ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

V 1, CAC, ČKŠ - SANGREAL BOX PANAMERA, Met.Bo.234/15, 09.10.2015, o: GELDO DEL COLLE DELL INFINITO, m: SANGREAL BOX GWENLIAN, ch: CSIA  GABRIELLA KATALIN, maj: CSIA GABRIELLA

V 2, R.CAC - AB LOVING FOREVER, CMKU/BOX/15453/15, 03.09.2015, o: IN VIVO SCHIWA'S IMPERIUM, m: USTINELLA Z UNGELTU, ch: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA, maj: FLAJŠINGEROVÁ ZDEŇKA

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner - LINDA IMER-BOX, SPKP 4891, 24.05.2015, o: CAPONE KARMAPA, m: EYA IMER-BOX, ch: HLAVINKA IMRICH, maj: HLAVINKA IMRICH

V 2, R.CAC - IVONKA MIR FIŠ, SPKP 4861, 08.05.2015, o: VALDO MIR FIŠ, m: YASMIN MIR FIŠ, ch: FIŠMAN MIROSLAV, maj: FIŠMAN MIROSLAV

V 3 - YWONA DEL IUS NATURA, LOE 2283307, 26.08.2015, o: MARCO KOPADER, m: NORA DEL IUS NATURA, ch: HERNANDEZ - IUS NATURA RAFA, maj: HERNANDEZ HERNANDO RAFA

V 4 -GWENN PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15603/16, 24.01.2016, o: VERDI OPTIMA GRATA, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V - LAVERNA TAJKI, CMKU/BOX/15315/15, 16.06.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m: AIDA Z DIBOHŮRKY, ch: MAKOVSKÝ TOMÁŠ, maj: ČERNÝ JOSEF + ČERNÁ OLDŘIŠKA

V -  NATALY BOXRELAY, SPKP 4939, 13.07.2015, o: URAM SIGNUM LAUDIS, m: HENEA BOXRELAY, ch: PERNIŠ ĽUBOMÍR, maj: SOPKO MAREK

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS

V 1, CAC, ČKŠ, Víťaz roka /Annual Winner -  EVIL ON THE GROUND OD DJEVIJA, JR700016Nb, 04.12.2014, o: ZANCO DE FOFOCAN, m: THELMA LOUIS OD DJEVIJA, ch: DANIJEL BOROS DJEVI DANIJEL BOROS DJEVI, maj: BOROS DJEVI DANIJEL

V 2, R.CAC - FABIENNE PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15575/15, 30.12.2015, o: BAKÍR PÁLAVA BOX, m:  EVETTE OPTIMA GRATA, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

V 1, CAC, ČKŠ - MERAVIGLIOSA SANVITA, PKR.II-121309, 24.01.2015, o: CARNERA PRIMO DI CASA VERNICE, m: USTINA DI CASA VERNICE, ch: VIKTORIA  POGODINA, maj: KIEŁKIEWICZ ADAM

V 2, R.CAC - ENJI PÁLAVA BOX, CMKU/BOX/15257/15, 24.05.2015, o: STORM GYMNEMA SYLVESTRE, m: ANDRA PÁLAVA BOX, ch: PROKEŠOVÁ ČESTMÍRA, maj: KOSTELECKÝ JIŘÍ

V 3 - LULU SUUM CUIQUE, PKR.II-118101, 03.01.2014, o: LAURIN`S BOXER ALIM, m: EVA HANKA SUUM CUIQUE, ch: TERZIĆ VESNA, maj: DYJOR JERZY

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

V1 - JOLIEE MADISON`S, PKR.II-91087, 11.11.2006, o: CALVADOS BOX-STAR, m: GABI MADISON`S, ch: CELLARI MARIUSZ, maj: DYJOR JERZY

 

PODMIENKY PRE ZÍSKANIE TITUL GLADIÁTOR SPLNILI:

-          KING KARLOS BOXRELAY

-          JOLLY JOKER BOXRELAY

-          BIG BOSS SIGNUM LAUDIS

-          URAM SIGNUM LAUDIS

-          RITA MEY BOXRELAY

-          FORTUNA SELI DOG

-          ILARIA PĚČÍNSKÁ RŮŽE

-          ELECTRA GLIDE Z METABOXU